آزمایش پی اجباری سی R برای مسافران واکسینه شده – درخشان


به گزارش ، “محمدرضا سیف” روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در مورد اینکه آیا مسافران واکسینه ای که از اروپا ، کانادا و … وارد کشور می شوند نیز نیاز به آزمایش دارند یا خیر. سی وی گفت: “شیوع فشار دلتا کرونری باعث شده است که افراد واکسینه شده یک آزمایش قطعی و اثبات بیماری عروق کرونر قلب داشته باشند.”

وی ادامه داد: طبق آخرین اعلامیه هوانوردی ، از دیروز همه مسافرانی که وارد ایران می شوند ، حتی اگر واکسینه شده و کارت واکسیناسیون داشته باشند ، باید نتیجه آزمایش کرونا منفی داشته باشند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا شهر فرودگاهی اظهار داشت: مسیر جدید دلتا جهل خاص خود را دارد و طبق تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی کرونا و نامه معاون وزیر راه و شهرسازی و همچنین در نامه وزارت بهداشت ، همه مسافران وارد شده به ایران منفی بودند. برای ورود به کشور.

به گفته سیف ، فرودگاه امام منبع ورود مسافران از بسیاری از کشورهای جهان است و به همین دلیل ، تست پی. سی R حتی برای افراد واکسینه شده اجباری است.

وی افزود: این قانون به همه شرکت های هواپیمایی ابلاغ شده و در وب سایت همه شرکت های هواپیمایی درج شده است و اطلاعات مسافرانی که قصد سفر به ایران را دارند از هفته گذشته آغاز شده است.

رئیس اداره کل ایمنی و تضمین کیفیت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: مسافران وقتی از این قانون مطلع می شوند که قصد خرید بلیط به ایران را دارند تا از گم شدن آنها در هنگام ورود به ایران جلوگیری کنند.

https://aparna.ir/
aparna.ir
www.aparna.ir