لغو فروش سهام عدالت –


طبق گزارشات بورس درخشانفریبا اخوان می گوید: “مردم می توانند با مراجعه به کارگزاری یا بانکی که درخواست آنها را ثبت کرده است ، درخواست خود را برای فروش سهام عدالت لغو کنند.”

وی افزود: همچنین افراد می توانند به وب سایت sahamedalat.ir مراجعه کرده و از گزینه لغو برای لغو فروش سهام عدالت که قبلاً درخواست خود را ارائه کرده اند ، استفاده کنند.

معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی با اشاره به افرادی که در زمان انتشار سهام عدالت سهام خود را فروختند و هنوز این پول را دریافت نکرده اند ، گفت: چنین افرادی دو گروه هستند. گروه اول افرادی هستند که به دلایلی مانند مغایرت اطلاعات هویتی ، حساب بانکی ، عدم ثبت شماره تلفن همراه به نام شخص و عدم اطمینان کارگزار ، درخواست ثبت فروش آنها با مشکلی همراه بوده است. از آغاز. برای از بین بردن.

وی افزود: گروه دوم افرادی هستند که درخواست خود را برای فروش به کارگزاری یا سیستم بانکی ارائه و ثبت کرده اند ، اما به دلیل تعلیق فروش سهام عدالت در وضعیت “ثبت درخواست فروش” قرار دارند و در واقع به دلیل این تعلیق ، سهام عدالت آنها فروخته نشده است.

اخوان افزود: این افراد باید منتظر بمانند تا فروش مجدد سهام عدالت آغاز شود تا در ادامه روند ثبت یا فروش سهام عدالت ، درخواست این گروه از سهامداران نهایی و مبلغ فروش به آنها منتقل شود. حساب.”

منبع: ایبنا

https://aparna.ir/
aparna.ir
www.aparna.ir