همه چیز درباره گردشگری سلامت در ایران –


همه چیز درباره گردشگری سلامت در ایران

در سالهای گذشته ایران به یکی از مقاصد اصلی گردشگری پزشکی تبدیل شده است. با مجموعه گسترده ای از پزشکان واجد شرایط که در بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی کار می کنند و با سازمان های مشهوری مانند CarefulTrip همکاری می کنند ، انتظار می رود که تعداد بیشتری از مردم ایران را برای دریافت خدمات درمانی درجه یک انتخاب کنند.

گردشگری پزشکی یا درمانی یک اصطلاح چتر برای هرگونه سفر مرتبط با مراقبت های بهداشتی است. به عبارت دیگر ، هنگامی که فردی با هدف اصلی دریافت هر نوع درمان دارویی ، به ویژه انواع مختلف عملیات ، به خارج از کشور سفر می کند. در سراسر جهان ، مقامات بهداشتی ، دست در دست صنعت گردشگری ، تمام تلاش خود را برای رفع نیازهای بیماران و مشتریان خارجی انجام می دهند.

جراحی لیزیک چشم در ایران

جراحی لیزیک چشم در ایران انجام شده ترین نوع جراحی لیزر انکساری است. لیزیک یک عمل چشم است که با استفاده از دو لیزر انجام می شود. این تکنیک لیزری ایمن و م effectiveثر است و به دلیل سرعت بهبودی و امکان درمان اصلاحات قوی ، تکنیکی است که اغلب در جهان انجام می شود. به لطف این تکنیک ، ما می توانیم تمام نقص های نوری را درمان کنیم ، از جمله:

  • نزدیک بینی (تاری دید از دور) ، اما همچنین:
  • آستیگماتیسم (تاری دید نزدیک یا دور ،) ؛
  • دوربینی (تاری دید در نزدیک یا دور ،).
  • پیرچشمی (تاری دید نزدیک ،).

نقص بینایی ذکر شده در بالا معمولاً با استفاده از عینک طبی یا لنزهای تماسی نرم یا سخت برطرف می شود. با این حال ، جراحی لیزیک چشم می تواند برای این اختلالات بینایی مفید باشد. این درمان از 21 سالگی پس از اطمینان از ثبات اختلال بینایی امکان پذیر است.

  • بهبودی سریع
  • بدون بخیه
  • تعداد کمی قرار ملاقات بعدی مورد نیاز است
  • درصد موفقیت بالا

بدون تردید ، مراقبت از چشم از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین ، قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی چشم ، چشم پزشکان چشم های هر بیمار را با حداکثر دقت معاینه می کنند. در طول معاینه ، جراح انتظارات ، انگیزه شما را نیز ارزیابی می کند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهد تا بتوانید با آرامش و آگاهی کامل از حقایق تصمیم خود را بگیرید.

روز جراحی شما

جراحی لیزیک چشم تحت بی حسی موضعی ، به صورت سرپایی (یعنی بدون بستری شدن در بیمارستان) و اغلب به صورت دو طرفه انجام می شود.

-بدون آرایش به اتاق عمل بیایید.
-لنزهای خود را 48 ساعت قبل از عمل نپوشید.
-شما باید یک شرکت داشته باشید و برای استراحت حداقل 6 ساعت بعد از عمل برنامه ریزی کنید.

در مورد بارداری ، توصیه می شود که جراحی به تعویق بیفتد

خطرات جراحی لیزیک چشم

اگر به علائم تایید شده توسط جراح احترام گذاشته شود ، جراحی لیزیک چشم یک جراحی مطمئن و قابل اعتماد است که میزان عوارض آن به دلیل ایمنی و پیچیدگی تجهیزات مورد استفاده بسیار پایین است. از آنجا که این یک عمل جراحی است ، برای همه بیمارانی که مایل به کسب استقلال در اصلاح نوری ، عینک یا لنزهای تماسی خود هستند ، انجام می شود.

عمل لیزیک چشم چگونه کار می کند؟

جراحی چشم لیزیک نیاز به استفاده از دو لیزر دارد: لیزر Femtosecond و لیزر Excimer. لیزر Femtosecond امکان برش بسیار دقیق فلپ باریک قرنیه با امنیت بالا را فراهم می آورد. یک فلپ که به شما امکان می دهد نقص بینایی خود را با لیزر Excimer ، زیر فلپ ، بدون درد درمان کنید. لیزر Excimer با تغییر شکل قرنیه ، نقص بینایی را برطرف می کند.

جراحی لیفت سینه در ایران

جراحی لیفت سینه یا “ماستوپکسی” یک روش جدید است که برای تغییر شکل سینه ها انجام می شود. در طول این نوع جراحی کانتورینگ بدن ، پوست اضافی برداشته می شود تا سینه ها بلند و تغییر شکل دهند. بنابراین اگر سینه های شما به دلیل بارداری و نوسانات وزن به سمت پایین افتاده یا نوک سینه ها به سمت پایین قرار گرفته اند ، جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می توانند به شما در تقویت تصویر و اعتماد به نفس کمک کنند. قابل ذکر است که جراحی لیفت سینه اندازه سینه ها را به میزان قابل توجهی تغییر نمی دهد ، به همین دلیل شما باید جراحی های دیگری مانند بزرگ کردن سینه یا کوچک کردن سینه را انجام دهید. بهتر است قبل از هر اقدامی با پزشک یا جراح خود مشورت کنید.

همه چیز درباره گردشگری سلامت در ایران

مزایای انجام جراحی لیفت سینه در ایران

از آنجا که تکنیک هایی برای برداشتن پوست سینه و تغییر شکل بافت سینه استفاده می شود ، متفاوت است. مطمئن باشید که جراحان ماهر ایرانی بهترین را انتخاب می کنند تا بتوانید کمترین عوارض جانبی را تحمل کنید و خط بخیه کمتر قابل توجه باشد. نگران نباشید ، معمولاً اسکار به مرور زمان محو می شود. با انجام این جراحی در ایران ، می توانید از خدمات بهترین بیمارستان ها و کلینیک های خاورمیانه با قیمت مناسب بهره مند شوید. این روش معمولاً دو تا سه ساعت طول می کشد و می توانید همان روز بیمارستان را ترک کنید.

خط پایین

حتی اگر عمل جراحی لیفت سینه در کشور شما خوب عمل نکرده باشد ، تمام جراحی های اضافی برای ترمیم می تواند توسط جراحان پلاستیک ماهر و واجد شرایط ایرانی انجام شود. فقط کافی است با مشاوران مرکز Carefultrip تماس بگیرید. این مرکز معتبرترین ارائه دهنده گردشگری سلامت در ایران است که می تواند تمهیدات لازم را جهت بهره مندی از پزشکان مجرب و بیمارستان مدرن برای انجام جراحی پلاستیک در ایران به عمل آورد. به خصوص جراحی لیفت سینه در ایران!

پایان گزارش آگهی /

https://aparna.ir/
aparna.ir
www.aparna.ir